, Eltrick?
Josef Kadleček: Takže pánové. Proto domnívají,
že bude rozumné zeptat názor někoho místních
elektroodborníků elektrořemeslníků učitele vysokých
škol členy nejrůznějších výzkumných ústavů . každém případě, pokud
to funguje „šetří“, není použití takového přístroje nějaké
obcházení nebo průlom klasické fyziky, ale jednak
okrádání dodavatele energie, pak také „zbytečné zasviňování“
rozvodné sítě proudy vyšších harmonických. Navíc budu vypadat větší sexi. Poslouchat blepty
o polarizaci podobně, nemám čas.
Už mám kluky naučenou formulku: Hele, správcujeme
elektro jedné menší výrobně. Akorát
nevím, proč nikdo asi tří nebo čtyř firem (jedno si
myslím, byli jiní stejné firmy) nepřistoupil. Jsou však vědomi toho, možnosti
úspor systémem NaMi nikdy neslyšeli.
Lukáš Rotrekl: zajímalo, jak pro reklamaci bude
výrobci dokazovat, jsme vlastně měl spotřebovat míň?
Dokážu představit dopis právníka podložením spoustou
rádoby věci týkajících průzkumů, stejná spotřeba jenom
proto, Eltrick ušetřil, kdyby tam Eltrick nebyl, to
bylo mnohem víc.
Jiří Schwarz: mám nějakou představu, jak může
„ojebávat“ elektroměr, když tam záleží principu měření,
ale bylo složitější rozbor. Zkusil jsem zadat
do simulátoru.
Milan Hudec: setinu hmotnosti nabízeného dosáhnu úspory
dokonce 100 Navíc nezávisle napájení.... Přesvědčil seriózní přístup
profesionálů, kteří nepotřebují někoho nachytávat přijeli
chlapi Zlína Eltrick pověsili zeď. Líbí jim ekologické důsledky snižování spotřeby
elektrické energie. začal klepat,
zda jsem těch 30k tuhle „kouzelnou škatuli“ přeci jen nehodil
do kanálu. Asi funguje,
když svých stránkách http://www. Eltrick jsem návštěvě
ve Zlíně místě objednal. Ten to
příliš drahý.
Na faktu, jestli toto kouzlo funguje nebo ne, asi sotva něco
změní, bude-li tom mluvit (psát), nebo ne.Miroslav Minařík: zase? Proč musí stále stejným
nesmyslem přijít každý rok někdo další dát tomu jiný název?
Nestačilo jednoduše nazvat „Otvírák peněženku těch,
co chyběli fyzice“?
David Hruda: Jako kdybych někde viděl . Navíc nezhorším
EMC.com/ mají spoustu referencí, ale já
jsem zřejmě zpátečník toto řešení připadá poněkud cimrmanovské.
Jiří Schwarz: Zapojení tam malovali kus papíru, tom
se snažili vysvětlit skvělou funkci.
Jan Franěk: jsem tomu věnoval dost času.. Potkal se
s tím někdo? Není životu nebezpečné, pokud nekontrolovatelně omezí proud
ve smyčce?
Zajímají vás další zjištění názory? Připojíte svůj názor také? Sledujte tyto relevantní odkazy:
Celé, nezkrácené diskusní téma naleznete adrese: https://elektrika.. Ale taky stal smluvním technikem Eltricku …
Výrobce uvádí: Mnoha lidem firmám velmi líbí možnost
využít systém NaMi pro snižování nákladů elektrický způsob
ohřevu... Čáslavi evidentně nefungovalo pochybuji, že
by tímto stavem něco změnilo přestěhováním Brna.
Proč odporový ohřev účinností 130 stále ještě
nedobyl svět?
Zdeněk Kůrečka: Zajistit nejefektivnější využití energie odvěká snaha.
Mimochodem, fakt mají patent přihlášený (nevím, jestli uznaný). Tak domluvíme, nasadíte ten váš zázrak,
povypínáme všechno ostatní, necháme jet světla dílně,
necháme CNC vyrobit stejný výrobek spořidlem bez . Tato
blbina nic, trhu jsou jiní hráči, běžně prodávají enzymy
jako lék, vystudovaní lékaři propagují placebo (homeopatika),
o aktiváku máš serveru megabyty dat příspěvků. Jak uvedl
Honza (Franěk), pro mne uzavřená záležitost jedno
kolik šamanských rituálů tanečků okolo tohoto „tricku“ bude.nami-tech.CZ/37664
Videoreportáž: úspora energie ELTRICK reálná nebo jde podvod?
https://elektrika...no
a ještě sebou vezmeme luxmetr budeme měřit setmění,
až bude příspěvek osvětlení venku zanedbatelný . Firma
Nami-tech svým revolučním zařízením DALYN (NaMi, ELTRICK) zřejmě poskočila
hodně dopředu, když nabízí úsporu energie spotřebičů odporovou zátěží výši
25-40 Dosáhne toho připojením maximálně krabice, která asi měla
obsahovat Graetzův můstek patentově chráněným zapojením. pak nemůžete divit, jste měl stejnou
spotřebu jako předtím. Nebo méně formálněji: když jste
si tam ten náš úžasnej bazmek nainstaloval měl jste pocit, že
nemusíte šetřit. snaží tvrdit, nejen nebude
šetřit, dokonce ustálení nebude odebírat žádný proud,
protože kondenzátory nabijí špičkovou hodnotu napětí
a diody přestanou otevírat .TV/eltrick-1
. Ztráta času. Když něco vyrábí, většinou
ve více kusech.
Jirka Svejkovský: Jsou obchodníci, kterým fuk, co
prodávají. Znáš film Obchodník deštěm? Vytvoří okolo
toho nějaký příběh, zpracuje marketing jde trh.. Jsou to
miliardové obchody leštěným prdem nikomu nevadí. nebo „šetření“?
Kamil Novák: Změna majitele asi sotva pohne fyzikálními
zákony. Dokud nepřesvědčí něčím uvěřitelným, tak se
tomu odmítám dál věnovat..