Ale shodli jsme se, není dobře a
nikdy tomu nedošlo. Když extrémně zdražili energie,
tak jsme energetikem města pouze teoreticky diskutovali variantu vypínání
VO, třeba jen určitých lokalitách. znamená, např.
• Zdravím Vás, „tož nás UH, jsme takovů chujovinu, ještě nezavedli“ :-)))
13
Veřejné osvětlení bezpečnost
. Člověk, který tudy prochází, prý ani nepozná, pokud to
ztlumení nestane přímo chvíli, kdy tam je. Město spíš
přijímá úsporná opatření formou výměny starých ledková, navíc tzv.Citace
• …. hodině automaticky ztlumí
výkon světla 25%, hodině ranní třeba 50%, podle toho jak asi
nastavíš. 22.
autonomní funkcí.takové opatření jsme nás nezavedli ani nejsou plánu